
Електричний проточний водонагрівач Vaillant VED H 12/7 INT
11 780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10007736
- +380 (97) 963-04-29Viber // тільки чат, без дзвінків !
Електричний проточний водонагрівач Vaillant VED H 12/7 INT
Тип проточний
Спосіб нагріву електрика
Потужність (кВт) 12.0
Продуктивність (л/хв) 3,8
Управління гідравлічне
Установка
Вид установки вертикальна
Спосіб кріплення настінний
Підводка нижня
Спосіб подачі води напірний
Можливості
Захист від перегріву Да
Бак
Запобіжний клапан Так
Розміри і властивості
Ступінь захисту від води 5
Висота (мм) 481
Ширина (мм) 240
Глибина (мм) 114
Технічні характеристикиОбозначение VED H 12/7 VED H 18/7 VED H 21/7 VED H 24/7 VED H 27/7
Замовлений номер 0010007736 0010007737 0010007738 0010007739 0010007740
Номінальна потужність кВт 12 18 21 24 27
Макс. виробляє. по гарячій воді л/хв 3,8 5,8 6,7 7,7 8,6
Макс. температура гарячої води, °C 50 50 50 50 50
Електричне Живлення В / Гц 400 / 50 400 / 50 400 / 50 400 / 50 400 / 50
Розміри з'єднань:
Холодна вода "R 1/2" R 1/2" R 1/2" R 1/2" R 1/2"
Гаряча вода "R 1/2" R 1/2" R 1/2" R 1/2" R 1/2"
Габаритні розміри:
Висота мм 481 481 481 481 481
Ширина мм 240 240 240 240 240
Глибина мм 100 100 100 100 100
Вага, близько кг 4,4 4,4 4,4 4,4 4,4

1 Манжета для захисту від бризок
2 Кріплення
3 Перемикач потужності
4 Вихід гарячої води (R 1/2")
5 Вхід холодної води (R 1/2")
6 Манжета для захисту від бризок
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 481 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 114 мм |
| Основні | |
| Підводка | Нижня |
| Виробник | Vaillant Group |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
- Ціна: 11 780 ₴

