-9%

0010027271 Електричний проточний водонагрівач Vaillant VED E 24/8 B INT II
19 460 ₴
17 710 ₴
- В наявності
- Код: 0010027271
+380 (95) 111-64-25
- +380 (97) 963-04-29Viber // тільки чат, без дзвінків !
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
0010027271 Електричний проточний водонагрівач Vaillant VED E 24/8 B INT II
electronicVED pro
Оригінальна упаковка

- Збільшення забору води до 12 л / хв при використанні обмежувача (входить в комплект поставки)
- Триступенева регулювання температури (35, 45, 55 °С)
- Автоматична підтримка заданої температури гарячої води при зміні тиску і водозабору
Шаблон для монтажу

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant Group |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Максимальна температура нагріву води | 55 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Вага | 4.4 кг |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Продуктивність | 8 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 481 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 100 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 710 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка







