Водонагрівач SUPERLUX 100 V 1.5K Ariston
Настінний накопичувальний електричний водонагрівач вертикального монтажу. Циліндричної форми, білого кольору.
Мокрий тен потужністю 1,5 кВт.
Час нагрівання ΔT=45°С: 3 год 19 хв
Максимальна температура нагрівання води: 75 °С
Мін/ макс тиск: 0,2 - 8 барів
Під'єднання до ГВС: 1/2"
Відстань між входом холодної води та виходом гарячої води мм 100
• Механічне керування (ручка на корпусі кришки в нижній частині)
• Легке настроювання температури
• Висококласний і міцний теплоізоляційний матеріал (поліуретан)
• Емалеве покриття захищає внутрішній бак від корозії
• Розроблений і виготовлений в Італії
• Магнієвий анод для додаткового захисту
• Запобіжний клапан у комплекті
Паковання водонагрівача: зверху та знизу пінопласт


Габаритні розміри

Наклейка Superlux на передній панелі

Різновид знизу бойлера SuperLux:


Зовнішній регулятор температури

Монтажна планка 31 см


Між трубками під'єднання 10 см

Вибуховий клапан у комплекті


Кришка

Тип під кришкою

Термостат THERMOWATT



Шильдик водонагрівача
Nr 3201517 08 22340 1592726
Mod. NEU NTS 80 VR 1.5K Fe+Enamel
MPa 0.8 (bar 8) I75
1500 W 230 V 50/60 Hz
Made in Italy
ARISTON
V. le A. Merloni, 45
6004 - Fabriano - ITALY

Гарантійний талон Ariston



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston Thermo Group |
| Країна виробник | Італія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вага | 28.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Ні |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |
- Ціна: 6 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка










